Agenda

New Flairck

17 november 2018 BREStheater (Brielle, NL)

BASta!²

18 november 2018 Bruggenhuis (Geraardsbergen)

MANdolinMAN

18 november 2018 Concert (Bierbeek)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

19-20 november 2018 CC Brugge (Brugge)

New Flairck

23 november 2018 Kennemer Theater (Beverwijk, NL)

New Flairck

24 november 2018 Kulturhuset Najaden (Halmstad, SW)

Osama Abdulrasol Quintet

25 november 2018 De Velinx (Tongeren)

Belgisch Brassband Kampioenschap

25 november 2018 CC Zwaneberg (Heist-op-den-berg)

BASta!²

25 november 2018 Livingroomconcert (Lokeren)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

27 november 2018 St. Lô (FR)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

28 november 2018 Alençon (FR)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

29-30 november 2018 L'Avant Seine (Colombes, FR)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

1 december 2018 Conches en Ouches (FR)

Naragonia Quartet

7 december 2018 Ol Da Folk (Assebroek)

Tamala

9 december 2018 Groeten uit Oisterwijk (NL)

New Flairck

13 december 2018 Theater Het Kruispunt (Barendrecht, NL)

MANdolinMAN

14 december 2018 Sint Catharinakerk (Kortrijk-Dutsel)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

15 december 2018 Lino Ventura (Garges les Gonesse, FR)

MANdolinMAN

16 december 2018 Concert (Wolfsdonk)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

18 december 2018 Théâtre des Sources (Fontenay aux Roses, FR)

New Flairck

22 december 2018 Schouwburg Cuijk (Cuijk, NL)

Amorroma

31 december 2018 Vier Intiem (Herk-De-Stad)

Naragonia Quartet

31 december 2018 Vier Intiem (Herk-De-Stad)

BASta!²

10 januari 2019 Opatuur (Gent)

Tamala

12 januari 2019 Theater De Garage (Venlo, NL)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

15 januari 2019 Théâtre des Miroirs (Cherbourg, FR)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

17 januari 2019 Langres (FR)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

18-19 januari 2019 La Comète (Châlons en Champagne, FR)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

22 januari 2019 GC De Pit (Buggenhout)

Tamala

23 januari 2019 deSingel (Antwerpen)

Brassband Hombeek met gastsolist Gaetan La Mela

26 januari 2018 Stadsschouwburg (Mechelen)

Tamala

27 januari 2019 Kulturzentrum Alter Schlachthof (Eupen)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

29-30 januari 2019 La Piscine (Antony, FR)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

31 januari 2019 Le Manège (Reims, FR)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

2 februari 2019 Espace Sadoul (St. Dié les Vosges, FR)

Tamala

2 februari 2019 Cultuurfabriek (Damme)

Kopseer Gedachtegang

10 februari 2019 CC Deurne

Kopseer Gedachtegang

11 februari 2019 CC Deurne

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

12 februari 2019 Théâtre Jean Arp (Clamart, FR)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

16 februari 2019 Eaubonne (FR)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

18-19 februari 2019 CC Knokke-Heist (Knokke-Heist)

BASta!²

22 februari 2019 Muziekpublique (Brussel)

Tondo

22-23 februari 2019 Winter School (Dorset, ENG)

Beat Love Oracle

24 februari 2019 (Deinze)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

28 februari 2019 GC De Kroon (Bochelt)

Aranis

3 maart 2019 CC Lier (Lier)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

5 maart 2019 L'Entracte (Sablé dur Sarthe, FR)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

6 maart 2019 Centre culture l'Athéna (La Ferté Bernard, FR)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

7-8 maart 2019 Théâtre de Laval (FR)

Beat Love Oracle

8 maart 2019 De Brug (Kluisbergen)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

9 maart 2019 Montfort sur Mue (FR)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

10 maart 2019 Dinan (FR)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

12 maart 2019 CC De Steenoven (Herzele)

Kopseer Als Alles Kan, Kan Niets Kapot

13 maart 2019 CC Knokke

Aranis & BASta!²

14 maart 2019 CC Belgica (Dendermonde)

Tamala

17 maart 2019 GC De Wildeman (Winksele)

Alegia e Liberta

19 maart 2019 Le Printemps Des Bretelles (Illkirch Graffenstaden, FR)

Kopseer Als Alles Kan, Kan Niets Kapot

19 maart 2019 CC Hoboken

Chansons

22 maart 2019 CC Lokeren (Lokeren)

Osama Abdulrasol Quintet

23 maart 2019 CC Menen (Menen)

Tamala

23 maart 2019 Old Roots & New Routes (Amsterdam, NL)

Tamala

27 maart 2019 Arsonic (Mons)

Kopseer Als Alles Kan, Kan Niets Kapot

28 maart 2019 CC Peer

Kopseer Als Alles Kan, Kan Niets Kapot

2 april 2019 CC 't Schaliken

MANdolinMAN invites Liliane St.Pierre, Jan De Smet & Her Seele

3 april 2019 CC Sint-Niklaas (Sint-Niklaas)

Kopseer Als Alles Kan, Kan Niets Kapot

4 april 2019 CC Temse

MANdolinMAN invites Liliane St.Pierre, Jan De Smet & Her Seele

5 april 2019 CC Westerlo (Westerlo)

BASta!²

6 april 2019 MAMfest (Madrid, SP)

BASta!²

13 april 2019 CC Wachtebeke (Wachtebeke)

BASta!²

25 april 2019 De Cultuurloft (Gent)

Tondo

24-27 april 2019 Spielkurs (Radis, D)

Tamala

27 april 2019 Kultuurschuur (Wetteren)

La Sieste Du Dromadaire

28 april 2019 CC Zwaneberg (Heist-op-den-Berg)

Kopseer Als Alles Kan, Kan Niets Kapot

30 april 2019 CC De Biekorf

Aranis & BASta!²

3 mei 2019 CC Sint-Niklaas (Sint-Niklaas)

Tamala

3 mei 2019 Bij' De Vieze Gasten (Gent)

Kopseer Als Alles Kan, Kan Niets Kapot

16 mei 2019 CC Brugge

Kopseer Als Alles Kan, Kan Niets Kapot

17 mei 2019 CC Brugge

Chansons

19 mei 2019 GC 't Blikveld (Bonheiden)

Kopseer Als Alles Kan, Kan Niets Kapot

23 mei 2019 CC Overijse

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

25-26 mei 2019 Printemps dans la rue (Paris, FR)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

1 juni 2019 St. Nazaire (FR)

Tamala

21 juni 2019 KAS (Kapellen)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

9 september 2019 Conches-en-Ouche (FR)

BASta!²

10 november 2019 Waterlandkerkje (Zeeland, NL)

New Flairck

20 december 2019 r.k-kerk H.H. Simon en Judas (Ootmaarsum, NL)